|
Genezing
Op de eerste verdieping is het hotel via een brug met glazen wanden met het thermale bad en stand verbonden. De zwembaden van het thermale bad zijn met kwaliteitswater gevuld.
Medische diensten
Reumaonderzoek door specialisten, massage (medische, verfrissende, zool, lympho), heilgymnastiek (privé, groepsgewijs, in een gymnastiekzaal of onder het water), Balneotherapie (gewichtbad, moddermasker, tangentor, wervelstroombad, bad met koolzuur), fysiotherapie (cryo, elektronische badkuipbad, ultrageluid), laserdouche, zouttherapie, natuurgeneeswijze, kuurpakketten (rehabilitatie, ziekt van Bechterew en adervernauwing). De hotelgasten kunnen van de bovenvermelde behandelingen in het nieuwe medische centrum, in een speciale afdeling gemaakt voor het hotel gebruik maken.
Wanneer te gebruiken
Chronische gewrichtsontstekingen, degeneratieve gewrichtsdeformaties, chronische ontsteking en degeneratieve deformaties van de ruggengraat, chronische zenuwpijn, zenuwontstekingen, nabehandeling van ziekte van Heine Medin en andere verlammingen, chronische huidziektes, adervernauwing, chronische gynaecologische klachten, onvruchtbaarheid, ziekte voor Bechterew. Wanneer niet te gebruiken chronische ontstekingen, kwaadaardige gezwellen, bloedsomloopstoringen, chronische hoogbloeddruk, tuberculose, chronische zenuwziektes, infectieuze ziektes, zwangerschap. |
|
|
|
|
|
|
|

Boeken
Weinig tijd, heel veel te zien - 2018.03.26.
Ik kon alleen een dag verbrengen in Budapest /Boedapest/, maar de belangrijkste bezienswaardigheden die ik heb gezien kan ik nooit vergeten. Ik wilde de hele Gellért berg leren kennen, foto's maken aan de voet van het Vrijheidsbeeld, een wandeling maken op het Margit-eiland. Vanwege tijdsgebrek heb ik alleen een aangenaam avondeten gehad in de buurt van de Budaer Burcht. Dat was geweldig, bedankt.
Toeristische trekpleisters in Boedapest - 2018.03.26.
Boedapest biedt zowel de buitenlandse als de binnenlandse bezoekers taalrijke toeristische plaatsen aan. Het Kasteledistrict in Buda, de Gellért-berg met het Vrijheidstandbeeld, de Citadel, het Gellért-bad, het Parlement, het Heldenplein vormen allemaal een deel van de Werelderfenis en behouden terecht de reputatie van Boedapest. De bezoekers van Boedapest kunnen ook het Stadspark bezoeken. Op de Boulevard 'Állatkerti' kan men ook verschillende toeristische trekpleisters inden zoals de Zoo en Plantentuin van Boedapest, het Széchenyi-bad, het Kasteel Vajdahunyad. Het is de moeite waard om in de Hongaarse hoofdstad enkele dagen door te brengen om alle bezienswaardigheden te kunnen bezoeken.