A világhírű hévízi termáltótól mindössze 300 m-re, Hévíz fürdőváros szívében emelkedik az impozáns gyógy- és wellnesshotel, a négycsillagos Danubius Termál Hotel Aqua, amely nyugodt környezetben, festői kilátást nyújtó árnyas park ölében színvonalas szolgáltatások széles skálájával várja a gyógyulni, pihenni és kikapcsolódni vágyó vendégeket.
| ![]() |
Termál Hotel Aqua Héviz - Héviz - Gyógyhotel a hévizi tó mellett
Termál Hotel Aqua Hévíz - Health Spa Resort Hotel Aqua Hévíz akciós szobafoglalása
8380 Hévíz, Kossuth Lajos u. 13-15.
Hotel Reservation Telefon: +36-1-227-9614
Hotel Reservation Fax: +36-1-227-9614

Termál Hotel Aqua Hévíz - Health Spa Resort Hotel Aqua Hévíz akciós szobafoglalása
Szabad szoba keresése és árellenőrzés
Budapesti nevezetességek - 2012-05-25
Budapestre látogatva sok nevezetességgel találkozhatunk, melyeket mindenképpen érdemes a városnéző körutunkba beiktatni. Budapest számtalan turisztikai látványosságot kínál belföldi és külföldi turistáknak egyaránt. A Budai Várnegyed, a Gellért-hegy a Szabadság-szoborral, a Citadella, a Gellért fürdő, a Parlament, a Hősök tere mind a Világörökség részét képezik és méltán öregbítik Budapest hírnevét. A Budapestre látogatóknak érdemes felkeresni a Városligetet is. Az Állatkerti körúton végigsétálva számos nevezetességet láthatunk, itt található pl. a Fővárosi Állat- és Növénykert, a Széchenyi Fürdő és a Vajdahunyad-vár. Érdemes több napra a magyar fővárosba látogatni, hogy minden látnivalót felfedezhessen az ember. A nevezetességekhez közel eső budapesti szállodák és hotelek akciós hétvégi ajánlatokkal várják a kedves látogatókat.
Felfedezni Magyarországot - 2012-05-25
Egy hetet töltöttem el Magyarországon múlt nyáron a Sofitel Budapest szállodában. Bár eddig inkább külföldi országokba látogattam el több alkalommal, meg kellett állapítanom, hogy Magyarország egy rendkívül sokszínű ország, történelmét, és természeti adottságait illetően is. Fantasztikusan éreztem magam szabadidőm alatt és a következő években is biztosan el fogok tölteni pár napot, vagy hetet ebben a barátságos kis országban.



















