Zonneschijn, water, lucht.... Hotel Helikon. Keszthely, de toenmalige barokke, kleine stad ligt in een sfeervolle omgeving tussen de bergen van Keszthely en het Balatonmeer. Het driesterren Hotel Helikon, sport- en vakantiehotel is ideaal voor alle generaties. Zowel de kleinere als de grotere kunnen hier van actieve ontspanning genieten. Het driesterren hotel is gelegen langs de oever van het Balaton en heeft een eigen eilandstrand en schoonheidfarm. Open: vanaf 25.12.2011. t/m 02.01.2012. en vanaf 14.03.2012. t/m 18.11.2012.
![]() |
| ![]() |
Hotel Helikon Keszthely Balaton - mooi strand bij het Balatonmeer
Pakketten - Hotel Helikon Keszthely, hotel aan Balaton-meer:
Hotel Helikon Keszthely, Balatonmeer
8360 Keszthely, Balatonpart 5.
Hotel Reservation Telefoon: +36-1-227-9614
Hotel Reservation Fax: +36-1-227-9614

Hotel Helikon Keszthely, Balatonmeer
Zoeken op een vrije kamer en prijzen
Wellnessweekend in Hongarije - 2012-05-27
Ik heb Hongarije altijd lief gehad, omdat ik het een leuk land vind onder andere vanwege zijn thermale water en de wellnesshotels. Ik ben al in verschillende wellnesshotels geweest, maar dit jaar heb ik weer een juwel gekozen. In dit prachtige hotel heb ik onvergetelijke dagen verbracht. Hartelijk bedankt voor het aangename verblijf voor het team van Budapest hotels - Boedapest hotel booking Ze hebben mij geholpen om de ideale plaats te kunnen vinden.
Ontdekt u Hongarije - 2012-05-27
Ik heb een week verbracht in Hongarije laatste zomer. Tot nu toe heb ik alleen andere landen in Europa bezocht, maar ik moet vaststellen dat Hongarije een van de prachtigste landen is. Zijn geschiedenis, geografische ligging hebben op mij een diepe indruk gemaakt. Ik ben er zeker van dat ik in de komende jaren ook enkele dagen of weken in dit kleine en vriendelijke land verbrengen zal.

















