Więcej hoteli w mieście - Kecskemet :

-Aranyhomok Hotel**** Kecskemét
usługi wellness na wysokim poziomie
-Boutique Hotel Center Kecskemét
atrakcyjna oferta cenowa
-Granada Wellness Hotel 4*
Specjalny hotel wellness w Kecskemét
-Hotel Három Gúnár****
tani hotel w centrum Kecskemét
-Hotel Sheraton**** Kecskemet
Four Ponts by Sheraton Kecskemet Hotel
 

Inne hotele w pobliżu :

JUFA Hotel**** Celldömölk JUFA wellness hotel z specjalną ofertą
Alföld Gyöngye*** Hotel hotel z półpensjonatem w Gyopárosfürdő
Aqua Spa Hotel**** Cserkeszőlő Promocja pakietowa wellness
Hotel Aquarell**** Cegléd promocyjna rezerwacja przez internet
Balneo*** Thermal Hotel Zsori Mezokovesd tani hotel termalny
Hotel Juniperus Park**, który w 2010 roku został całkowicie odnowiony położony jest na obrzeżach Kecskemetu, w pobliżu zakładu Mercedes-Benz, lotniska wojskowego i Łowiska leśnego, tak więc zapewnia idealne miejsce noclegowe na weekend dla turystów, mniejszych-większych grup oraz dla gości z pobliskich zakładów i instytucji. Hotel Juniperus Park posiada dobrze wyposażone dwu- i trzyosobowe pokoje, w których zapewniony jest bez ograniczeń dostęp do internetu bezprzewodowego. Hotel zapewnia wewnętrzny, zamykany parking.
<- Tani pokój na Dni Lotnictwa w Kecskemet w Hotelu Juniperus Park - Juniperus Park Hotel Kecskemet - promocje w Hotelu Juniperus w Kecskemecie w pobliżu zakładu Mercedes-Benz

Tani pokój na Dni Lotnictwa w Kecskemet w Hotelu Juniperus Park

-Juniperus Park Hotel Kecskemet - promocje w Hotelu Juniperus w Kecskemecie w pobliżu zakładu Mercedes-Benz-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Juniperus Park Hotel Kecskemet - promocje w Hotelu Juniperus w Kecskemecie w pobliżu zakładu Mercedes-Benz
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 

Balaton - Hotele nad Balatonem - 2018.03.26.


Balaton - czyly "Morze Węgierskie," jak wiele węgrów nazywa - jest największym jeziorem słodokowodnym Europy Środkowej traktowano popularnym uzdrowiskiem wśród Węgierskich i zagranicznych turystów. Przez całe lato okolica jeziora ofieruje ciekawe programów i różne możliwości sportowe.
Hotele nad Balatonem polecają szeroki wybór rozrywki i różnych typów wypoczynek, ciągle rozwiązają swoje usługi; proponują świetną wakację osobom pragniącym czychy odpoczynek także szukającym czynnej działanności.
Siofok jest traktowany jako stolica Balatonu leży nad południowym brzegiem. To ważne miasto uzdrowiskowo i ulobione miejsce przygody młodzieżów według jego nielicznych lokalów, pubów, dyskotek. Hotele Siofoku znajdują się w największym przypadku nad "Złotym Brzeg", ulobioną plażą Węgier.
Nad północnym brzeg miejści się miasteczko Balatonfured, najstarsze uzdrowisko okolicy Balatonu, oraz miejsce słynnego "Balu Anny." Większość hotelów Balatonfureda leży nad jeziorem lub w pobliżu.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia "węgierskiego morza"; hotele nad Balatonem z korzystnymi ofertami oczekują na swoich gości. Balaton to idealny wybór dla rodzin z małutkami, jak również tym, którzy są miłośnikami tradicyjnego wina i autentycznego krajobrazu węgierskiego, i osobom spodziewającym usługi wellness i fitness na najwyższym poziomie.

 

Podziękowanie za piękny weekend w Budapeszcie - 2018.03.26.

 

Hotel był wspaniały i ten spacer po mieście również, ten pobyt był niezapomniany. Podziękowanie za to, że strona Internetowa tak szczególowo informuje o hotelach, i nigdy bym nie pomyślał, że spacerkiem przejść po moście Łańcuchowym jest tak cudowne. Czułem się jak w Londynie. Pięknie oświetlony Zamek Królewski, Most Łańcuchowy i Góra Gellerta z Cytadelą pozostaje mi wiecznie w pamięci.


-Pakiety i oferty pakietowe - KecskemetTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.