Więcej hoteli w mieście - Mosonmagyarovar :

-Thermal Hotel*** Mosonmagyaróvár
Specjalny hotel termalny
-Aqua*** Termál Hotel Mosonmagyaróvár
zniżka spa hotel termalny
 

Inne hotele w pobliżu :

Park Inn**** Sárvár wszystko w cenie wellness hotel Sarvar
Hotel Kapitány**** Sümeg specjalny hotel wellness w Sümeg
Hotel Ibis*** Győr bezpośrednia rezerwacja po promocyjnych cenach
Hotel Rába*** Győr promocyjna rezerwacja in Györ
Lotus***** Therme Hotel Heviz specjalny hotel termalny w Heviz
Famulus Hotel**** Győr biznesowe centum konferencyjne w Gyor
Danubius Hotel Bük**** miejscowość uzdrowiskowa na Buk
ENSANA Spa Resort Aqua Heviz 4* Specjalny hotel termalny w Heviz
Pałacu Hotel Hedervary, promocyjna rezerwacja noclegów w hotelu Zamkowym. Specjalny hotel termalny w Heviz
Greenfield Golf Spa Hotel Bukfurdo 4* wellness na Węgrzech
Trzygwiazdkowy Hotel Minerva *** znajduje sie w centrum Mosonmagyarovar, kilkaset metrow od kapieliska. Tutejsza woda termalna plasuje sie na 5 miejscu wsrod najlepszych w Europie. W 2004 roku wszystkie pokoje hotelowe zostały odnowione zgodnie z najwyzszymi standardami, hotel posiada restauracje oraz strzeżony parking. Hotel stanowi wysmienity punkt wyjsciowy do wycieczek na Słowację, czy do Austrii.
<- Hotel Minerva w Mosonmagyarovar - trzygwiazdkowy hotel na granicy austriackiej - Hotel Minerva w Mosonmagyarovar - Trzygwiazdkowy Hotel na Węgrzech, blisko do Austrii oraz Bratysławy ->

Hotel Minerva w Mosonmagyarovar - trzygwiazdkowy hotel na granicy austriackiej

-Hotel Minerva w Mosonmagyarovar - Trzygwiazdkowy Hotel na Węgrzech, blisko do Austrii oraz Bratysławy-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Hotel Minerva w Mosonmagyarovar - Trzygwiazdkowy Hotel na Węgrzech, blisko do Austrii oraz Bratysławy
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 

Balaton - Hotele nad Balatonem - 2018.03.26.


Balaton - czyly "Morze Węgierskie," jak wiele węgrów nazywa - jest największym jeziorem słodokowodnym Europy Środkowej traktowano popularnym uzdrowiskiem wśród Węgierskich i zagranicznych turystów. Przez całe lato okolica jeziora ofieruje ciekawe programów i różne możliwości sportowe.
Hotele nad Balatonem polecają szeroki wybór rozrywki i różnych typów wypoczynek, ciągle rozwiązają swoje usługi; proponują świetną wakację osobom pragniącym czychy odpoczynek także szukającym czynnej działanności.
Siofok jest traktowany jako stolica Balatonu leży nad południowym brzegiem. To ważne miasto uzdrowiskowo i ulobione miejsce przygody młodzieżów według jego nielicznych lokalów, pubów, dyskotek. Hotele Siofoku znajdują się w największym przypadku nad "Złotym Brzeg", ulobioną plażą Węgier.
Nad północnym brzeg miejści się miasteczko Balatonfured, najstarsze uzdrowisko okolicy Balatonu, oraz miejsce słynnego "Balu Anny." Większość hotelów Balatonfureda leży nad jeziorem lub w pobliżu.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia "węgierskiego morza"; hotele nad Balatonem z korzystnymi ofertami oczekują na swoich gości. Balaton to idealny wybór dla rodzin z małutkami, jak również tym, którzy są miłośnikami tradicyjnego wina i autentycznego krajobrazu węgierskiego, i osobom spodziewającym usługi wellness i fitness na najwyższym poziomie.

 

Zapoznać Węgry - 2018.03.26.

 

W zeszłorocznym sezonie letnim tydzień czasu spędziłem na Węgrzech. Mimo, że inne kraje dotychczas wiele razy zwiedzałem muszę przyznać, że Węgry są naprawdę bardzo wielobarwnym krajem, pod względem hystorii tak samo, jak i zasobów naturalnych. Czułem się tam fantastycznie podczas mojego pobytu i w następnych latach  na pewno będę spędził znów kilka dni lub tygodni w tym małym ale bardzo przyjaznym kraju.


-Pakiety i oferty pakietowe - MosonmagyarovarTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.