Inne hotele w pobliżu :

Atlantic Hotel 3* Budapest Hotel z promocją w centrum Budapesztu
Hotel Andrassy Budapest Tanie noclegi w Hotelu Mamaison Andrassy Budapeszt
Bellevue Hotel**** Esztergom Promocyjna oferta wellness hotel
Bodrogi Kúria**** Wellness Hotel Inárcs Wellness Hotel Inarcs
Aqua Spa Hotel**** Cserkeszőlő Promocja pakietowa wellness
Alfa Art Hotel*** Budapest Tani nocleg w Budapeszcie nad Dunajem
Vitta Hotel*** Budapest Trzygwiazdkowy Hotel w Budapeszcie
Szépia Bio Art Hotel**** Zsámbék hotel wellness Zsambek
Gastland M0 Hotel*** Tanie pokoi w Szigetszentmiklós
Ibis Budapest Citysouth*** najbliższy hotel na lotnisko
Termal Hotel Liget Erd, promocyjna rezerwacja przez internet najbliższy hotel na lotnisko
Tó*** Wellness Hotel Bánk hotel nad brzegiem jeziora Banki
Hotel Patak Park*** Visegrad Hotel w Visegrád
Thermal Hotel**** Visegrád atrakcyjne pakiety i widoki na Dunaj
Walzer Hotel*** Budapest tanie zakwaterowanie w Budapeszt
Pensjonat Kalmar w Budapeszcie w eleganckiej willi na południowo-wschodnim zboczu Góry Gellerta, około 300 metrów od Dunaju i kąpieliska Gellert Fürdő o światowej sławie. Łatwy dojazd do centrum miasta środkami komunikacji miejskiej. Pensjonat dysponuje odmiennie urządzonymi pokojami o różnej wielkości. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację. Dla gości przyjeżdżających autem odpłatnie zapewniamy miejsce w garażu.
<- Panorama z restauracji na Dunaj i miasto - Pensjonat Kalmar Budapest na wzgórzu Gelerta - Pensjonat Kalmar Budapeszt - tani pensjonat na wzgórzu Gellerta w Budapeszcie ->

Panorama z restauracji na Dunaj i miasto - Pensjonat Kalmar Budapest na wzgórzu Gelerta

-Pensjonat Kalmar Budapeszt - tani pensjonat na wzgórzu Gellerta w Budapeszcie-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Pensjonat Kalmar Budapeszt - tani pensjonat na wzgórzu Gellerta w Budapeszcie
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 

Zapraszamy na Sylwestra do Budapesztu - 2018.03.26.

 

Fantastyczne oferty i programy czekają na Państwo z okazji Sylwestra, pakiet 3 dniowy i kolacja ozdobna. Oczekujemy Państwa serdecznie już od 29 grudnia. Zapraszamy Was na Sylwestra z pobytem w hotelach budapeszteńskich i prowincjonalnych spędzić Nowy Rok u nas. Wieczór z muzyką i występami oraz elegancka kolacja dla wszystkich naszych gości. Wyśmienita kolacja z szampanem w restauracji hotelowej ze specjalnymi potrawami naszego mistrza kucharza. Po zakończeniu programów prezentujemy krótki fajerwerk i dancing.

Balaton - Hotele nad Balatonem - 2018.03.26.


Balaton - czyly "Morze Węgierskie," jak wiele węgrów nazywa - jest największym jeziorem słodokowodnym Europy Środkowej traktowano popularnym uzdrowiskiem wśród Węgierskich i zagranicznych turystów. Przez całe lato okolica jeziora ofieruje ciekawe programów i różne możliwości sportowe.
Hotele nad Balatonem polecają szeroki wybór rozrywki i różnych typów wypoczynek, ciągle rozwiązają swoje usługi; proponują świetną wakację osobom pragniącym czychy odpoczynek także szukającym czynnej działanności.
Siofok jest traktowany jako stolica Balatonu leży nad południowym brzegiem. To ważne miasto uzdrowiskowo i ulobione miejsce przygody młodzieżów według jego nielicznych lokalów, pubów, dyskotek. Hotele Siofoku znajdują się w największym przypadku nad "Złotym Brzeg", ulobioną plażą Węgier.
Nad północnym brzeg miejści się miasteczko Balatonfured, najstarsze uzdrowisko okolicy Balatonu, oraz miejsce słynnego "Balu Anny." Większość hotelów Balatonfureda leży nad jeziorem lub w pobliżu.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia "węgierskiego morza"; hotele nad Balatonem z korzystnymi ofertami oczekują na swoich gości. Balaton to idealny wybór dla rodzin z małutkami, jak również tym, którzy są miłośnikami tradicyjnego wina i autentycznego krajobrazu węgierskiego, i osobom spodziewającym usługi wellness i fitness na najwyższym poziomie.

 


-Pakiety i oferty pakietowe - BudapestTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.