Langs de zuidoever van Balatonmeer, in het centrum van Siofok bevindt zich het driesterren Hotel Korona dat een ideale plaats voor zowel een familievakantie als jongeren is. Het strand, de haven en de binnenstad zijn op loopafstand van het hotel. Standaard en superior kamers, appartementen en een eigen parkeerplaats wacht op de lieve gasten het hele jaar.
![]() |
| ![]() |
Appartement aan het Balaton -meer - Hotel Korona Siofok
Hotel Korona Siofok - goedkope hotelkamers aan Balaton
8600 Siófok, Erkel Ferenc utca 53.
Hotel Reservation Telefoon: +36-1-227-9614
Hotel Reservation Fax: +36-1-227-9614

Hotel Korona Siofok - goedkope hotelkamers aan Balaton
Zoeken op een vrije kamer en prijzen
Weinig tijd, heel veel te zien - 2012-05-28
Ik kon alleen een dag verbrengen in Budapest /Boedapest/, maar de belangrijkste bezienswaardigheden die ik heb gezien kan ik nooit vergeten. Ik wilde de hele Gellért berg leren kennen, foto's maken aan de voet van het Vrijheidsbeeld, een wandeling maken op het Margit-eiland. Vanwege tijdsgebrek heb ik alleen een aangenaam avondeten gehad in de buurt van de Budaer Burcht. Dat was geweldig, bedankt.
Vier oud en nieuw in Boedapest - 2012-05-28
Prachtige offertes en programma's wachten op u als u oud en nieuw in Hongarije en in onze Hongaarse hotels wilt vieren. Alle belanghebbenden zijn hartelijk welkom met pakketten, galaavondeten. Voor kamers vanaf 29 december actieprijzen.














